NA III. NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ, 18.04.2021r.

2021-04-17 08:01

1.Spowiedź każdego dnia powszedniego kwadrans przed Mszą św..

2. Dzisiaj przedostatnia niedziela miesiąca. Ogłaszam zbiórkę inwestycyjną na terenie naszej parafii. Zebrane środki będą przeznaczone na zakup i montaż

instalacji grzewczej w kościele.  Bardzo proszę wszystkie rodziny o współudział finansowy w tej ważnej inwestycji w naszym kościele. Za złożone ofiary na ten

cel Bóg zapłać.

3.Zapowiedź przedślubna nr 2: Mają zamiar zawrzeć Sakrament małżeństwa p. Łukasz Trepczyk, zam. Prokowo, ul. Łapalicka i p. Kamila Dziadko, zam.

Gdańsk-Zaspa, ul. Leszczyńska.

4.Za tydzień w niedzielę 25.04.2021r. po Mszy św. o godz. 11.30 odbędzie się spotkanie z dziećmi klasy III i ich rodzicami.

5. W sobotę 24.04.2021r. o godz. 9.00 odbędzie się sprzątanie kościoła. Zapraszam mieszkańców ul. Szklarniowej:

- Plichta Stanisław i Regina,

- Wąsak Mariusz i Anna z dziećmi,

- Daszke Własysław i Teresa,

- Tesmer Zygmunt i Genowefa z córką,

6. Po Mszach św. w kruchcie kościoła zapraszam do nabycia najnowszych numerów Pielgrzyma w cenie 2 zł za sztukę.

Na nadchodzący tydzień życzę dużo zdrowia.

Szczęść Boże, ks. G. Lewandowski