II. NIEDZIELA PO BOŻYM NARODZENIU, 03.01.2021r., rok B

2020-12-31 12:39

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Ze względu na ogrzewanie kościoła w pierwszą niedzielę stycznia, lutego i marca po Mszach św. nie będzie odmawiany

Różaniec.

2. W poniedziałek , wtorek i  w czwartek zostaną odprawione Msze św. z blogosławieństwem kolędowym dla mieszkańców naszej parafii wg

przygotowanego harmonogramu. Na Msze św. z błogosłwawieństwem kolędowym bardzo proszę o przyniesienie pustych buteleczek na wodę święconą.

Po Mszy św. odbędzie się błogosławieństwo wody, którą po powrocie do domów pokropimy nasze mieszkania i domy.

Proszę o zorganizowanie swojego czasu w taki sposób, aby wraz z dziećmi być obecnymi na Mszy św. w intencji rodzin.

Po Mszach św. w zakrystii będzie można zamówić intencje mszalne oraz zapisać nowo zamieszkałe rodziny w parafii.

Ofiarę  kolędową na potrzeby parafii można złożyć w czasie kolekty na Mszy św. lub w zakrystii. Za złożone dotychczas ofiary Bóg zapłać.

Po Mszy św. i błogosławieństwie kolędowym dorośli i młodzież otrzymają  okolicznościowe obrazki  zaś dzieci cukierki.

Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.

3. W środę 06.01.2021r. Uroczystość Trzech Króli. Msze św. w porządku niedzielnym.

Po Mszach św. nastąpi poświęcenie kadzidła i kredy, którą dorośli zabiorą z tacy znajdującej się przed ołtarzem. Przy tej okazji proszę o zlożenie ofiary

na misje.

4. Sprzątanie kościoła odbędzie się w sobotę 09.01.2021r. o godz. 9.00. Zapraszam mieszkańców ul. Przy Hydroforni i ul. Cichej. Zapraszam:

- Trepczyk Henryk i Genowefa,

- Rybakowski Ireneusz i Anita z córkami,

- Okrój Marcin i Emilia z dziećmi,

- Richert Stanisław i Stanisława,

- Mielewczyk Wojciech i Donata z dziećmi,

- Trepczyk Przemysław i Karolina z synami,

- Trepczyk Danuta,

- Lidzbarska Danuta z dziećmi,

- Olszanowski Patryk i Anita.

5. Modlitwa do św. Michała Archanioła.