NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO, 11.04.2021R.

2021-04-09 06:24

1. Spowiedź każdego dnia powszedniego kwadrans przed Mszą świętą.

2. Dzisiaj panowie radni zbiorą ofiarę do puszek na zakup nowego wzmacniacza i łańcucha do figury św. Michała Archanioła. Za złożone ofiary Bóg zapłać.

3. Ze względu za zagrożenie epidemiczne dzisiejsze spotkanie z dziećmi klasy III zostaje odwołane.

4. W sobotę, 17.04.2021r. o godz. 9.00 odbędzie się sprzątanie kościoła. Zapraszam mieszkańców ul. Szklarniowej:

- Plichta Tomasz,

- Kwidzińska Katarzyna z córkami,

- Wiccy Krzysztof i Joanna z dziećmi,

- Kwidziński Grzegorz i Małgorzata z synem,

- Trepczyk Henryk,

- Plichta Danuta i Paweł,

- Czaja Zdzisław i Wiesława z dziećmi.

5. Zapowiedź przedślubna nr 1:

Mają zamiar zawrzeć Sakrament małżeństwa Łukasz Trepczyk, za, Prokowo, ul. Łapalicka i Kamila Dziadko, zam. Gdańsk-Zaspa, ul. Leszczyńska. Kto by wiedział o jakichkolwiek przeszkodach kanonicznych pomiędzy tymi osobami, proszę o informację.

6. Dzisiaj po Mszach świętych z okazji Niedzieli Miłosierdzia Bożego zapraszam do wspólnego odmówienia Koronki do Miłosierdzia Bożego.

Na nadchodzący tydzień życzę dużo zdrowia.

Szczęść Boże,  ks. G. Lewandowski