NA NIEDZIELĘ CHRZTU PAŃSKIEGO , 10.01.2021r. ROK "B"

2021-01-08 08:31

1.Spowiedź każdego dnia powszedniego kwadrans przed Mszą św.

2. Za tydzień po Mszach św. odbędzie się zbiórka do puszek na Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie.

3. Od poniedziałku do piątku zapraszam na Msze św. z błogosławieństwem kolędowym dla mieszkańców poszczególnych ulic wg harmonogramu znajdującego się w gablotkach w kruchcie kościoła i wcześniejszych ogłoszeniach.

- Na Msze św. z błogosławieństwem kolędowym bardzo proszę o przyniesienie pustych buteleczek na wodę święconą.

- Po Mszy św. odbędzie się błogosławieństwo wody, którą po powrocie do domów pokropimy nasze mieszkania i domy.

- Proszę o zorganizowanie swojego czasu w taki sposób, aby z dziećmi być obecnym na Mszy św. w intencji rodzin.

- Po Mszach św. w zakrystii będzie można zamówić intencje mszalne oraz dokonać zapisu  nowo zamieszkałych rodzin w parafii.

- Ofiarę kolędową na potrzeby parafii można będzie złożyć podczas kolekty w czasie Mszy św. albo w zakrystii. Za złożone dotychczas ofiary Bóg zapłać.

- Po Mszy św. i błogosławieństwie dorośli i młodzież otrzymają obrazek kolędowych a dzieci cukierki.

Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.

4. W sobotę 16.01.2021r. o godz. 9.00 odbędzie się sprzątnie kościoła. Zapraszam mieszkańców ul. Przy Hydroforni:

- Byczkowski Eugeniusz,

- Plichta Andrzej i Bogumiła,