IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 10.03.2024r.

2024-03-09 21:01

1. Dzisiaj po Mszach św. panowie radni zbiorą do puszek ofiarę na ogrzewanie kościoła.

2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.30 odbędzie się spotkanie z rodzicami młodzieży kl. VII i VIII przygotowującej się do SAKRAMENTU BIERZMOWANIA.

3. Spowiedź każdego dnia powszedniego kwadrans przed Mszą św.

4. W okresie Wielkiego Postu po Mszach św. śpiewamy poszczególne części Gorzkich żali.

5. We wtorek po Mszy św. zapraszam na NABOŻEŃSTWO DO ŚWIĘTEGO MICHAŁA.

6. W środę po Mszy św. odbędzie się ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU.

7. W czwartek przed Mszą św. od godz. 8.30- 9.00 odbywa się ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU. To okazja do modlitwy o powołania  kapłańskie i zakonne oraz możliwość  modlitwy w intencji duchowieństwa.

8. W piątek o godz. 16.30 DROGA KRZYŻÓWA dla dzieci, osób starszych i chorych. O godz. 17.00 Msza św.

9. O godz. 18.00 Msza św. z kazaniem pasyjnym dla młodzieży i dorosłych, a następnie DROGA KRZYŻOWA.

10. W sobotę 16.03.2024r. o godz. 9.00 proszę o posprzątanie kościoła mieszkańców ul. Łapalickiej i Kosowskiej. Zapraszam następujące rodziny:

- Bladowscy Wojciech i Beata z dziećmi,

- Laska Andrzej i Bogumiła z dziećmi,

- Trepczyk Marcin i Karolina z dziećmi,

- Trepczyk Łukasz i Kamila z dziećmi,

- Trepczyk Tomasz i Joanna z dziećmi,

- Drawc Sławomir i Katarzyna z synami,

- Dawidowscy Tadeusz i Ewa z dziećmi,

- Szyca Bronisław i Ewa z dziećmi,

- Szyca Alfons i Jadwiga,

- Dawidowscy Jarosław i Anna z dziećmi,

- Rybakowscy Krystian i Weronika z dziećmi,

- Dawidowski Grzegorz i Karol.