XII NIEDZIELA ZWYKŁA, 23.06.2024R.

2024-06-22 20:56

1. Spowiedź każdego dnia powszedniego kwadrans przed Mszą św.

2.Dzisiaj po Mszach św. panowie radni zbiorą do puszek ofiarę na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego w Pelplinie.

3. Dzisiaj przedostatnia niedziela miesiąca. Ogłaszam pierwszą zbiórkę inwestycyjną na terenie parafii na budowę  placu manewrowego przy kościele. W maju ukończyliśmy zbieranie środków finansowych na zakup działki. Od czerwca parafia jest jej właścicielką.

Obecnie od czerwca br. do grudnia 2025rroku odbywać się będą comiesięczne zbiórki na terenie naszej parafii na wykonanie w maju 2025r. placu manewrowego wraz z ogrodzeniem. Bardzo proszę każdą rodzinę o składanie ofiary na tak potrzebną parafialną inwestycję. Za złożone ofiary Bóg zapłać.

4. W każdą środę po Mszy św. od godz. 18.35- 19.15  i w czwartki od godz. 8.30-9.00  odbywa się ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU. W trakcie adoracji proszę o modlitwę w intencji świętości kapłanów i powołań kapłańskich.

5. W piątek o godz. 17.50 odmówimy wspólnie Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

6. W piątek 28.06.2024r. - wyjątkowo ze względu na  sobotnią uroczystość Piotra i Pawła- proszę o posprzątanie kościoła mieszkańców ul. Rybackiej i Zielonej. Zapraszam następujące rodziny:

- Frankowscy Jacek i Elżbieta z dzieći,

- Mielewczyk Ryszard i Dorota z dzieći,

- Walkusz Stanisław i Zyta z dziećmi,

- Płotka Kazimierz i Bernadeta,

- Mrozewscy Mieczysław i Elżbieta,

- Mrozewscy Marcin i Anna z córkami,

- Stefanowscy Eugeniusz i Maria z dziećmi.